Tadžikistán

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Tadžikistán

Nemovitost na prodej v Tádžikistánu

Republika Tádžikistán a bývalá sovětská socialistická republika Tádžikistán v SSSR jsou středoasijským státem. Hraničí na jihu s Afghánistánem, na východě s Čínou, na severu s Kyrgyzstánem a Uzbekistánem a na západě s Uzbekistánem; jedná se tedy o vnitrozemský stát. Hlavním městem je Dušanbe.

Naše zpráva o realitním trhu v Tádžikistánu může být důležitá, pokud se plánujete přestěhovat a koupit nemovitost k prodeji v Tádžikistánu. Při zkoumání nejdražších realitních trhů na světě, hlavní město Tádžikistánu Dušanbe se 700 000 obyvateli okamžitě nepřipadá v úvahu. Ale město, jehož staré rezidenční bydlení pochází z doby sovětské, je kořistí chronické realitní krize.

Vzhledem k tomu, že poptávka po nových nemovitostech k prodeji v Tádžikistánu výrazně převyšuje jejich dostupnost, ceny nemovitostí v okolí Dušanbe v posledním desetiletí prudce vzrostly.

U populace Tádžikistánu, zvyklé na vládní záruky bydlení za sovětské éry, přelidnění vedlo ke špatnému poklesu životní úrovně.

V posledním desetiletí došlo v Dušanbe k vlně migrantů z tádžické krajiny a výstavba hospodářských domů v hlavním městě Tádžikistánu nedokázala držet krok. Dnešní nárůst nákladů na nemovitosti vytvořil centrum města se stále více přeplněným veřejným bydlením.

Rostoucí náklady na nemovitost k prodeji v Tádžikistánu, a zejména v Dušanbe, zhoršují dva faktory: zaprvé, že se dováží asi 80% tádžikistánského stavebního materiálu; zadruhé vláda Tádžikistánu zavádí systém daní a sazeb, což představuje zhruba třetinu nákladů na stavbu nových domů.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 40170

Prodat Domek, Tadžikistán, Suǧd, Chudschand - Khujand, Hakim Karim

2,309,580.00CZK
Prodat
Domek

0.46 m²
Dokončený dům ve městě. 9 pokojů koupelna kuchyň a jídelna Kita a vše ostatní, co potřebujete vše v okolí.
Cod. 2405

Prodat Třípokojový, Tadžikistán, Dušanbe, Dušanbe, center

1,000,818.00CZK
Prodat
Třípokojový

150 m²
Dům v centru pro prodej k rekonstrukci a možnost výměny s dalšími domy.
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB